O nas

IntergrafZAKŁADY FLEXOGRAFICZNE INTERGRAF powstały w efekcie połączenia i rozwoju rodzinnej firmy poligraficznej oraz firmy Intergraf prowadzonej przez obecnego właściciela zakładów.

W początkowym okresie rozwoju tj. od roku 1998 firma Intergraf zajmowała się drukiem offsetowym zarówno czarno-białym jak i kolorowym, wykonując zlecenia za pomocą własnego parku maszynowego jak i przy współudziale firm kooperujących.

Finalnymi produktami tej współpracy były:
kalendarze, wizytówki, foldery reklamowe, plakaty, katalogi produktów, niskonakładowe wydania książkowe, napisy reklamowe na zlecanych przedmiotach takich jak : koszulki, kubki, zapalniczki, długopisy itp.

Po uzyskaniu nowej lokalizacji firmy powierzchnia produkcyjna znacznie wzrosła. Dzięki temu Firma Intergraf zwiększyła park maszynowy i skład osobowy, rozpoczynając działalność w kilku niezależnych obiektach jednocześnie zmieniając nazwę na „ZAKŁADY FLEXOGRAFICZNE INTERGRAF”.

Zainstalowano maszyny niezbędne do produkcji etykiet samoprzylepnych białych i kolorowych. Rozmiary etykiet i ich kształty wykonywano według wzorców lub życzeń klientów. Ponadto poszerzono zakres prac o drukowanie kodów kreskowych na etykietach samoprzylepnych, bazując na urządzeniach i drukarkach renomowanych firm zachodnich takich jak Zebra i Citizen. Do oferty sprzedawanych wyrobów wprowadzono dodatkowe asortymenty urządzeń, które są niezbędne dla usprawnienia pracy logistycznej, głównie poprzez znakowanie towarów kodami kreskowymi.

Zwiększono bazę własnego transportu samochodowego, dzięki czemu szybciej realizujemy zamówienia.

Gwarantowana jakość wyrobów, szybka dostawa, minimalizacja cen, profesjonalny serwis oferowanego sprzętu i wysoka jakość usług pomogły nam szybko uzyskać nowych klientów. Aby zminimalizować odległość do naszych klientów a tym samym jeszcze bardziej zwiększyć szybkość ich obsługi, otwarto w bieżącym roku następny oddział firmy, który znajduje się w Nowym Sączu.

Po zainstalowaniu większej ilości wycinarek etykiet samoprzylepnych i nowych urządzeń drukujących, będziemy w stanie zabezpieczać naszych klientów z południowej części kraju w oferowane produkty i usługi, tym samym zmniejszając czas realizacji zamówień oraz skracając drogę od producenta do klienta. Umożliwi to również łatwy i bezpośredni kontakt z klientem a jednocześnie owocną dla obu stron współpracę.

Szybkość i terminowość realizacji zamówień jest najwłaściwszą formą współpracy z klientem, sprawdzoną w trakcie naszej kilkuletniej działalności na rynku poligraficznym.

Ciągle rozwijające się ZAKŁADY FLEXOGRAFICZNE INTERGRAF wraz ze swoją ofertą produkcyjną są do Państwa dyspozycji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

rzetelna_firma